Leki Dolomit Lite
Trekové hole Leki Dolomite Lite je cenově výhodný model pro začátečníky, který má přesto vše, co má mít dobrá trekingová a turistická hůl. Je velice pevná díky extrémně odolnému hliníku HTS s vysokou pevností v tahu, umožňuje rychlou a spolehlivou změnu nastavení délky a její hrot z tvrdokovu nabízí stabilitu na každém podkladu. Anatomicky tvarovaná rukojeť PAS Soft padne do ruky pohodlně a bezpečně. S touto holí je putování ještě zábavnější.
VíceInformace o produktu
Parametry:
| Řada | Unisex |
| Konstrukce | Vario |
| Rukojeť | PA Safety (Soft) |
| Poutko | Lock Security Strap (Soft) |
| Segmenty | trojdílná |
| Průměr trubky | 16|14|12 mm |
| Materiál trubky | Aluminium (HTS 6.0) |
| Horní díl | Aluminium (HTS 6.0) |
| Dolní díl | Aluminium (HTS 6.0) |
| Aretační systém | Super Lock |
| Talířky | 50 mm |
| Hrot | Flex Tip (Short) |
| Délka/velikost | 100 - 135 cm Plynule přestavitelné |
| Nastavení | 100 - 135 cm |
| Hmotnost | 248 g / Kus |
| Rozměry po složení | 61 cm |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 100-135 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Černá / Žlutá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 248 g
- Průměr trubky
- 16|14|12 mm
- Segmenty
- Trojdílná
- Rozměry po složení
- 61 cm
- Aretační systém
- Super Lock
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Hliník
- Horní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Dolní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Poutko
- Lock Security Strap (Soft)
- Talířky
- 50 mm
- Hrot
- Flex Tip (Short)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.













Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.