Leki MCT 12 Vario Carbon Women
Dámské trekové hole Leki MCT 12 Vario Carbon Women je se svými 190 gramy extrémně lehkou skládací holí pro cross-trailové sportovkyně. Je vybaven nově konstruovanou rukojetí Cross Shark. Systém kombinuje všechny přednosti systému Shark s výhodami hikingové rukojeti.
VíceInformace o produktu
Novinkou je zaoblená opěrná plocha, která nabízí vyšší míru pohodlí při dynamické chůzi do kopce. Velice praktické je jednoruční ovládání odjišťovacího tlačítka a pojistka proti přetočení. Tato pojistka brání přetočení poutka kolem rukojeti, poutko je z vysoce prodyšné síťoviny. Ruka a hůl jsou tak za všech okolností dokonale spojeny. Prodloužení pěnové rukojeti s otevřenými póry a korkovou povrchovou úpravou umožňuje flexibilní úchop v každém terénu. S mechanismem CLD Core Locking Device lze hůl MCT 12 Vario Carbon Women intuitivním pohybem složit na transportní délku 42 cm. 4 your speed.
Parametry:
| Řada | Women |
| Konstrukce | Core Locking Device / CLD;Skládací hole;Vario; |
| Rukojeť | Cross Shark (65026851) |
| Poutko | Trigger Shark (Frame Strap Mesh) |
| Segmenty | čtyřdílná |
| Průměr trubky | 14|12|12|12 mm |
| Materiál trubky | 100% Carbon (HM) |
| Horní díl | 100% Carbon (HM) |
| Dolní díl | 100% Carbon (HM) |
| Aretační systém | Speed Lock 2 (65026851) |
| Hrot | Trail Running Tip (65026851) |
| Délka/velikost | 100 - 120 cm Plynule přestavitelné |
| Nastavení | 100 - 120 cm |
| Hmotnost | 190 g / Kus |
| Rozměry po složení | 42 cm |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Žena
- Délka nastavitelných hůlek
- 100-120 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Bílá / Černá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 190 g
- Průměr trubky
- 14|12|12|12 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 42 cm
- Aretační systém
- Speed Lock 2 (65026851)
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Karbon
- Horní díl
- 100% Carbon (HM)
- Dolní díl
- 100% Carbon (HM)
- Poutko
- Trigger Shark (Frame Strap Mesh)
- Hrot
- Trail Running Tip (65026851)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.

















Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.