Leki MCT 12 Vario Carbon
Trekové hole Leki MCT 12 Vario Carbon jsou cross-trailové hole nejvyšší jakostní třídy. Extrémně lehké skládací karbonové hole s nově konstruovanou rukojetí Cross Shark. Systém nabízí rychlost systému Shark a podporu hikingové rukojeti s ergonomickou opěrnou plochou. Poutko optimalizovaného tvaru, vyrobené z vysoce prodyšné síťoviny, je širší a obepne ruku bezpečně a pevně. Pěnová rukojeť s otevřenými póry a korkovou povrchovou úpravou je doplněná o krátké prodloužení pro další varianty úchopu. Mechanismus CLD Core Locking, vyvinutý pro intuitivní zajištění holí, umožňuje bleskurychlé složení modelu MCT 12 Vario Carbon na transportní velikost 42 cm. Staňte se králi a královnami horských cest. 4 your speed.
VíceInformace o produktu
Parametry:
| Konstrukce | Core Locking Device / CLD;Skládací hole;Vario; |
| Rukojeť | Cross Shark (65026801) |
| Poutko | Trigger Shark (Frame Strap Mesh) |
| Segmenty | čtyřdílná |
| Průměr trubky | 14|12|12|12 mm |
| Materiál trubky | 100% Carbon (HM) |
| Horní díl | 100% Carbon (HM) |
| Dolní díl | 100% Carbon (HM) |
| Aretační systém | Speed Lock 2 (65026801) |
| Hrot | Trail Running Tip (65026801) |
| Délka/velikost | 110 - 130 cm Plynule přestavitelné |
| Nastavení | 110 - 130 cm |
| Hmotnost | 200 g / Kus |
| Rozměry po složení | 42 cm |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 110-130 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Černá / Šedá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 200 g
- Průměr trubky
- 16|14|14|14 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 42 cm
- Aretační systém
- Speed Lock 2 (65026801)
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Karbon
- Horní díl
- 100% Carbon (HM)
- Dolní díl
- 100% Carbon (HM)
- Poutko
- Trigger Shark (Frame Strap Mesh)
- Hrot
- Trail Running Tip (65026801)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.

















Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.