Leki MCT Vario TA Women
Dámské trekové hole Leki MCT Vario TA Women vám pomohou zdolávat vrcholky hor ještě rychleji. Lehká skládací hůl ze superpevného hliníku je vybavená novou rukojetí Cross Shark. Spojuje v sobě všestrannost a rychlost systému Shark s ergonomií hikingové rukojeti.
VíceInformace o produktu
Zaoblená opěrná plocha rukojeti Cross Shark je šetrná k dlaním a při sestupu poskytuje ještě vyšší míru pohodlí. Široké poutko je z velice prodyšné síťoviny a obepne ruku bezpečně a pevně. Pěnová rukojeť s korkovou povrchovou úpravou a užitečným prodloužením má ergonomické úchopové zóny a dokonale padne do ruky. Mechanismus CLD Core Locking Device umožňuje složení hole na délku 43 cm bez jakékoli námahy. Tak do toho, hory volají! 4 your speed.
Parametry:
| Konstrukce | Core Locking Device / CLD;Skládací hole;Vario; |
| Rukojeť | Cross Shark (65026651) |
| Poutko | Trigger Shark (Frame Strap Mesh) |
| Segmenty | čtyřdílná |
| Průměr trubky | 16|14|14|14 mm |
| Materiál trubky | Aluminium (HTS 6.5) |
| Horní díl | Aluminium (HTS 6.5) |
| Dolní díl | Aluminium (HTS 6.5) |
| Aretační systém | Speed Lock 2 (65026651) |
| Hrot | Trail Running Tip (65026651) |
| Délka/velikost | 100 - 120 cm Plynule přestavitelné |
| Nastavení | 100 - 120 cm |
| Hmotnost | 249 g / Kus |
| Rozměry po složení | 43 cm |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Žena
- Délka nastavitelných hůlek
- 100-120 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Bílá / Černá / Růžová
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 249 g
- Průměr trubky
- 16|14|14|14 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 43 cm
- Aretační systém
- Speed Lock 2 (65026651)
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Hliník
- Horní díl
- Aluminium (HTS 6.5)
- Dolní díl
- Aluminium (HTS 6.5)
- Poutko
- Trigger Shark (Frame Strap Mesh)
- Hrot
- Trail Running Tip (65026651)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.













Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.