Leki MCT Vario TA
Lehké trekové hole Leki MCT Vario TA jsou vyrobeny ze superpevného hliníku. Nově konstruovaná rukojeť Cross Shark nabízí rychlost systému Shark a podporu hikingové rukojeti. Je koncipována speciálně pro chůzi do kopce zaměřenou na rychlost.
VíceInformace o produktu
Novinkou je zaoblená opěrná plocha rukojeti, zajišťující vyšší míru pohodlí. Široké poutko je z velice prodyšné síťoviny a obepne ruku bezpečně a pevně. Praktické prodloužení pěnové rukojeti s korkovou povrchovou úpravou umožňuje flexibilní úchop v každém terénu. S mechanismem CLD Core Locking Device je hůl rychle složena na délku 43 cm. Na treku na plný plyn? S holemi MCT Vario TA to není žádný problém. 4 your speed.
Parametry:
| Konstrukce | Core Locking Device / CLD;Skládací hole;Vario; |
| Rukojeť | Cross Shark (65026601) |
| Poutko | Trigger Shark (Frame Strap Mesh) |
| Segmenty | čtyřdílná |
| Průměr trubky | 16|14|14|14 mm |
| Materiál trubky | Aluminium (HTS 6.5) |
| Horní díl | Aluminium (HTS 6.5) |
| Dolní díl | Aluminium (HTS 6.5) |
| Aretační systém | Speed Lock 2 (65026601) |
| Hrot | Trail Running Tip (65026601) |
| Délka/velikost | 110 - 130 cm Plynule přestavitelné |
| Nastavení | 110 - 130 cm |
| Hmotnost | 258 g / Kus |
| Rozměry po složení | 43 cm |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 110-130 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Bílá / Černá / Modrá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 258 g
- Průměr trubky
- 16|14|14|14 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 43 cm
- Aretační systém
- Speed Lock 2 (65026601)
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Hliník
- Horní díl
- Aluminium (HTS 6.5)
- Dolní díl
- Aluminium (HTS 6.5)
- Poutko
- Trigger Shark (Frame Strap Mesh)
- Hrot
- Trail Running Tip (65026601)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.













Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.