Leki Micro RCM Superlight
Suverénně nejlehčí treková hůl Leki Micro RCM Superlight je s pouhými 128 gramy opravdovým pomocníkem na trailu. Stabilní karbonová skládací hůl boduje nejnižší možnou hmotností a dokonalým chováním ve švihu. Prodloužená rukojeť Thermo se zaoblenou hlavou dovoluje mnoho variací úchopu a poskytuje tak plnou podporu i v náročném terénu. Tlačítkový mechanismus Push Button Release umožňuje složení hole na pouhých 36 cm jediným zmáčknutím tlačítka. Lehký a rychlejší pohyb je u modelu Micro RCM Superlight programem.
VíceInformace o produktu
Parametry:
| Varianta | 110 |
|---|---|
| Typ hole | Trail Running; |
| Série | Racing;Unisex; |
| Konstrukce | Pevná délka;Skládací hole; |
| Grip | Round Top Comfort; |
| Grip - upřesnění | Thermo;Ultralite; |
| Poutko (Strap) | Lock Security Strap (Skin); |
| Počet částí | 4 |
| Průměr hole | 14|12|12|12 mm |
| Materiál hole | Karbon HM (100%); |
| Hroty | Trail Running Tip; |
| Délka | 110 - 135 cm |
| Délka po složení | 36 (při délce 120cm) cm |
| Hmotnost | 128 g/ks při délce 120 cm |
Výrobce
Parametry
-
Délka holí
Parametr vyjadřuje délku hole.
- 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm
- Určeno pro
- Muž/unisex
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Černá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 128 g - při délce 120 cm váha hole 128 g
- Průměr trubky
- 14|12|12|12 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 34 cm at a length of 120 cm
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Karbon
- Horní díl
- 100% Carbon (HM)
- Dolní díl
- 100% Carbon (HM)
- Poutko
- Lock Security Strap (Skin)
- Hrot
- Trail Running Tip
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.











Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.