Informace o produktu
Trekkingové hole Leki Micro Trail Pro váží pouze 195 g. Lehká karbonová skládací hůl je vybavena systémem Trigger Shark 2.0 s poutkem z vysoce prodyšného Mesh-materiálu, jenž obejme ruku bezpečně a pevně. Thermo prodloužení rukojeti zajišťuje ještě více komfortu a flexibility při strmém stoupání. Díky rukojeti s prodloužením z přírodního korku jste ve strmém stoupání kdykoli flexibilní. Tlačítko Push Button bleskově složí hůl na délku pouhých 37 cm, pro batoh jak dělanou. Vzhůru do terénu, hora volá.
Parametry:
| Varianta | 110 |
|---|---|
| Typ hole | Trail Running; |
| Série | Unisex; |
| Konstrukce | Skládací hole; |
| Grip | Trigger Shark 2.0; |
| Grip - upřesnění | 2-Component; |
| Poutko (Strap) | Trigger Shark (Frame Strap Mesh); |
| Počet částí | 4 |
| Průměr hole | 16|14|14|14 mm |
| Materiál hole | Karbon HM (100%); |
| Hroty | Trail Running Tip; |
| Délka | 110 - 135 cm |
| Délka po složení | 37 (při délce 120 cm) cm |
| Hmotnost | 195 g/ks při délce 120 cm |
| Zařazení v katalogu | Trail Running; |
Výrobce
Parametry
-
Délka holí
Parametr vyjadřuje délku hole.
- 110 cm / 115 cm / 125 cm / 130 cm / 135 cm
- Určeno pro
- Muž/unisex
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Červená
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 195 g - při délce 120 cm váha hole 195 g
- Průměr trubky
- 16|14|14|14 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 37 cm at a length of 120 cm
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Karbon
- Horní díl
- 100% Carbon (HM)
- Dolní díl
- 100% Carbon (HM)
- Poutko
- Trigger Shark (Frame Strap Mesh)
- Hrot
- Trail Running Tip
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.







Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.