Leki Micro Trail TA
Nordic walking hole Leki Micro Trail TA je stabilní hůl pro trailový běh, splňující všechny nároky. Přesvědčí celou řadou detailů. Dřík z extra pevného hliníku je vybaven korkovou rukojetí a systémem Trigger Shark 2.0. Ten umožňuje rychlé připnutí nebo odepnutí poutka. Poutko Trigger Shark Strap udržuje ruku bezpečně na holi. Tlačítkový mechanismus Push Button Release umožňuje složení hole na pouhých 36 cm jediným zmáčknutím tlačítka.
VíceInformace o produktu
Parametry:
| Varianta | 110 |
|---|---|
| Typ hole | Trail Running; |
| Série | Unisex; |
| Konstrukce | Skládací hole; |
| Grip | Trigger Shark 2.0; |
| Grip - upřesnění | 1-Component; |
| Poutko (Strap) | Trigger Shark (PT-3); |
| Počet částí | 4 |
| Průměr hole | 16|14|14|14 mm |
| Materiál hole | Hliník (HTS 6.5); |
| Talířky | Nordic Walking; |
| Hroty | Flex Tip (Short); |
| Délka | 110 - 130 cm |
| Délka po složení | 37 (při délce 120cm) cm |
| Hmotnost | 220 g/ks při délce 120 cm |
Výrobce
Parametry
-
Délka holí
Parametr vyjadřuje délku hole.
- 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm
- Určeno pro
- Muž/unisex
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Modrá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 220 g - při délce 120 cm váha hole 220 g
- Průměr trubky
- 16|14|14|14 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 35 cm at a length of 120 cm
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Hliník
- Horní díl
- Aluminium (HTS 6.5)
- Dolní díl
- Aluminium (HTS 6.5)
- Poutko
- Trigger Shark (PT-3)
- Talířky
- Nordic Walking
- Hrot
- Flex Tip (Short)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.











Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.