Informace o produktu
Trekkingové hole Leki Micro Trail Vario složené bodují svými skladnými 42 cm a hmotností pouhých 195 g. Navíc jsou vybaveny novou technologií CLD Core Locking Device. Obsluha tohoto intuitivního skládacího mechanismu je jednoduchá asi jako používání propisky. Systém Trigger Shark 2.0 s širokým a hlavně prodyšným poutkem Frame Strap Mesh zajišťuje perfektní ovládání hole. Hrot Trail Running Tip nabízí pevný úchop v jakémkoli terénu. Pomocí systému Speed Lock 2 hole nastavíte v rozmezí 100 – 120 cm.
Parametry:
| Typ hole | Trail Running; |
|---|---|
| Série | Unisex; |
| Konstrukce | Core Locking Device / CLD;Vario; |
| Grip | Trigger Shark 2.0; |
| Grip - upřesnění | 2-Component; |
| Poutko (Strap) | Trigger Shark (Frame Strap Mesh); |
| Počet částí | 4 |
| Průměr hole | 16|14|14|14 mm |
| Materiál hole | Karbon HM (100%); |
| Aretační systém | Speed Lock 2; |
| Hroty | Trail Running Tip; |
| Délka | 110 - 130 cm |
| Délka po složení | 42 cm |
| Hmotnost | 195 g |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 110-130 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Žlutá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 202 g
- Průměr trubky
- 16|14|14|14 mm
- Segmenty
- Čtyřdílná
- Rozměry po složení
- 42 cm
- Aretační systém
- Speed Lock 2
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Karbon
- Horní díl
- 100% Carbon (HM)
- Dolní díl
- 100% Carbon (HM)
- Poutko
- Trigger Shark (Frame Strap Mesh)
- Hrot
- Trail Running Tip
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.









Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.