Leki Thermolite XL Antishock
Trekové hole Leki Thermolite XL Antishock nabízejí vskutku bohatou výbavu: Patří sem komfortní madla Aergon včetně termoizolačního prodloužení, hybridní aretační systém (Speed Lock 2) pro co nejjednodušší nastavení délky, tlumicí systém Antishock a ultra lehké trubky z vysokopevnostního hliníku. Absolutní všeuměl.
VíceFotografie
- -10 %
Informace o produktu
| Konstrukce | Vario |
| Rukojeť | Aergon (Thermo Long) |
| Poutko | Lock Security Strap (Skin) |
| Segmenty | trojdílná |
| Průměr trubky | 16|14|12 mm |
| Materiál trubky | Aluminium (HTS 6.5) |
| Horní díl | Aluminium (HTS 6.5) |
| Dolní díl | Aluminium (HTS 6.5) |
| Aretační systém | Hybrid 2 (Speed Lock 2 + Super Lock + Antishock) |
| Talířky | Trekking |
| Hrot | Flex Tip (Short) |
| Délka/velikost | 69–135 cm |
| Nastavení | 69–135 cm |
| Hmotnost | 238 g / Kus |
Výrobce
Záruční doba
24 měsíců
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 069-135 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Černá
- Sezóna
- Léto 2016
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.


Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.