Leki Trail
Robustní trekové hole Leki Trail pro všestranné použití ze superpevného hliníku. Anatomicky tvarovaná rukojeť CorTec nabízí se svým vnějším tvarem bez jakýchkoli hran a zaoblenou opěrnou plochou nejrůznější varianty úchopu. Mechanismus Super Lock, vyzkoušený německou technickou zkušebnou TÜV Süd, umožňuje hladké nastavení délky v rozmezí od 110 do 145 cm. Tvrdý kovový hrot poskytuje stabilitu na každém podkladu. S holí Trail budete perfektně vybaveni na treky i putování.
VíceInformace o produktu
Paremetry:
| Řada | Unisex |
| Konstrukce | Vario |
| Rukojeť | Round Top Comfort (CorTec) |
| Poutko | Lock Security Strap (Soft) |
| Segmenty | trojdílná |
| Průměr trubky | 18|16|14 mm |
| Materiál trubky | Aluminium (HTS 6.0) |
| Horní díl | Aluminium (HTS 6.0) |
| Dolní díl | Aluminium (HTS 6.0) |
| Aretační systém | Super Lock |
| Talířky | 50 mm |
| Hrot | Flex Tip (Short) |
| Délka/velikost | 110 - 145 cm Plynule přestavitelné |
| Nastavení | 110 - 145 cm |
| Hmotnost | 274 g / Kus |
| Rozměry po složení | 65 cm |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 110-140 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Šedá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 274 g
- Průměr trubky
- 18|16|14 mm
- Segmenty
- Trojdílná
- Rozměry po složení
- 65 cm
- Aretační systém
- Super Lock
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Hliník
- Horní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Dolní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Poutko
- Lock Security Strap (Soft)
- Talířky
- 50 mm
- Hrot
- Flex Tip (Short)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.













Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.