Leki Trail Antishock
Trekové hole Leki Trail Antishock - kdo pro svoje turistické výšlapy hledá robustní a solidní teleskopickou hůl, jako by v Trail AS našel ideál. Anatomicky formovaná korková rukojeť CorTec se příjemně drží a umožňuje pohodlnou manipulaci. Systém Super Lock, který prošel zkouškami TÜV, odolá každé zátěži. Tlumící systém SAS Lite redukuje nárazové síly a chrání tak klouby a svaly. Tuto třídílnou hůl lze nastavit v rozmezí 110 – 145 cm a díky své všestrannosti je tou správnou volbou u vašich turistických výšlapů.
VíceInformace o produktu
Parametry:
| Typ hole | Trekking; |
|---|---|
| Série | SLS Vintage Line;Unisex; |
| Konstrukce | Vario; |
| Grip | Round Top Comfort; |
| Grip - upřesnění | CorTec; |
| Poutko (Strap) | Lock Security Strap (Soft); |
| Počet částí | 3; |
| Průměr hole | 18|16|14 mm |
| Materiál hole | Hliník (HTS 6.0); |
| Tlumení | Soft Antishock Lite (SAL); |
| Aretační systém | Super Lock; |
| Talířky | 50 mm |
| Hroty | Flex Tip (Short); |
| Délka | 110 - 145 cm |
| Délka po složení | 69 cm |
| Hmotnost | 282 |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 110-145 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Modrá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 282 g
- Průměr trubky
- 18|16|14 mm
- Segmenty
- Trojdílná
- Rozměry po složení
- 69 cm
- Aretační systém
- Super Lock
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Hliník
- Horní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Dolní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Poutko
- Lock Security Strap (Soft)
- Talířky
- 50 mm
- Hrot
- Flex Tip (Short)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.











Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.