Leki Trail Lite
Trekové hole Leki Trail Lite - je pro vás nízká hmotnost vybavení důležitá? Hůl Trail Lite ze superpevné hliníkové slitiny váží díky menšímu průměru trubky pouhých 220 gramů, přesto je nanejvýš stabilní. Velice odolný systém nastavení Super Lock umožňuje hladkou změnu nastavení délky v rozmezí od 100 do 135 cm. Anatomicky tvarovaná rukojeť EvoCon PAS padne do ruky pohodlně a bezpečně.
VíceInformace o produktu
Paremetry:
| Řada | Unisex |
| Konstrukce | trojdílná |
| Rukojeť | EVOCON (EVOCON Thermo) |
| Segmenty | trojdílná |
| Průměr trubky | 16|14|12 mm |
| Materiál trubky | Aluminium (HTS 6.0) |
| Horní díl | Aluminium (HTS 6.0) |
| Dolní díl | Aluminium (HTS 6.0) |
| Aretační systém | Super Lock |
| Talířky | 50 mm |
| Hrot | Flex Tip (Short) |
| Délka/velikost | 100 - 135 cm Plynule přestavitelné |
| Nastavení | 100 - 135 cm |
| Hmotnost | 220 g / Kus |
| Rozměry po složení | 61 cm |
Výrobce
Parametry
- Určeno pro
- Muž/unisex
- Délka nastavitelných hůlek
- 100-135 cm
-
Barva
Převládající barva výrobku.
- Šedá
- Sezóna
- 2020/2021
- Váha hole
- 220 g
- Průměr trubky
- 16|14|12 mm
- Segmenty
- Trojdílná
- Rozměry po složení
- 61 cm
- Aretační systém
- Super Lock
-
Materiál hole
Udává z jakého materiálu jsou hole vyrobeny.
- Hliník
- Horní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Dolní díl
- Aluminium (HTS 6.0)
- Talířky
- 50 mm
- Hrot
- Flex Tip (Short)
Hodnocení
Recenze
Nebyla přidána žádná recenze.













Pro vkládání recenzí je nutné se přihlásit.